СУ-ДЖОК ТЕРАПІЯ
Су-Джок терапію (у перекладі з корейського «су» — кисть, «джок» — стопа) називають сучасним напрямком акупунктури, що поєднав вікові знання Східної медицини та новітні досягнення європейської медицини.
Як і в більшості східних технік оздоровлення, в Су-Джок терапії акцентується увага на існування життєвої енергії як однієї з головних енергетичних систем, що визначає загальний стан організму.

Су-Джок терапія являє собою комплекс особливих прийомів, основною метою яких є вплив на певні точки (БАТ — біологічно активні точки або акупунктурні точки), розташовані на поверхні тіла. Вплив здійснюється через уколювання спеціальними голками (голкотерапія), а також припікання та прогрівання.
Основний принцип, що лежить в основі Су-Джок терапії — факт відповідності (феномен відповідності) різних органів і частин тіла певним областям на кистях рук і стопах ніг (звідки і походить назва цього методу терапії). Отже, кисть і стопа являють свого роду проекції тіла людини.
Завдання Су-Джок терапії — відновити порушену рівновагу в енергетичній системі людини, в результаті чого прийде й одужання.
Відгуки