ПСИХОЕМОЦІЙНА КОРЕКЦІЯ
Тіло людини відображає стан Душі. Всі позитивні та негативні думки, емоції, почуття, все що відбувається в Душі - відбивається на фізичному тілі. Наші думки, почуття, емоції визначають наше здоров'я. 95% всіх захворювань - є наслідком психо-емоційних проблем. Тому, ми не можемо ігнорувати психо-емоційний стан людини в процесі відновлення здоров'я.

Що заважає людині бути здоровим і щасливим?
Дуже часто - це негативні погляди-установки, переконання, судження, що сформувалися протягом життя людини, ховаючись у підсвідомості, блокують духовне зростання людини. Чим довше вони "живуть і нагромаджуються" в підсвідомості, тим більше страждає людина (депресивні стани, панічні атаки, страхи). Негативні емоції забирають від 60 до 95% енергії людини, і, досягнувши свого апогею, проявляються хворобами душі чи тіла.
Методи прикладної кінезіології допомагають виявити ключові емоції і розробити адекватну тактику психоемоційної корекції, звільнити Душу від негативних переконань / установок і придбати внутрішню свободу.
Внутрішня свобода - це гармонія з самим собою, можливість керувати своєю поведінкою, думками, життям, - це почуття душевної рівноваги і гармонії.
Відгуки