ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ
Прикладна кінезіологія - це новий і прогресивний напрямок медичної науки та практики, який об'єднав кращі традиційні та альтернативні методи лікування. Кінезіологія - наука, яка вивчає рух у всіх його проявах (кінезіо - рух, логос - вчення), механізми формування рухів та причини їх порушень. Чому вивчення руху є таким важливим? Тому що рух - це є життя, а життя - це рух.
Прикладна кінезіологія повністю відповідає вимогам лікаря сімейної медицини. Протягом одного відвідування лікар перевіряє роботу практично всіх систем і органів, знаходить приоритетну проблему, підбирає оптимальну схему відновлення, розширяючи при цьому адаптаційні резерви організму.
Переваги методу
 • Точна діагностика.
  Перевершує навіть лабораторні та апаратні методи дослідження, оскільки інформацією про захворювання «ділиться» сам організм ще на стадії доклінічних проявів захворювання.
 • Біологічно зворотній зв'язок з організмом,
  який дає змогу швидко перевірити правильність діагностичних та лікувальних висновків лікаря ще до початку лікування.
 • Активізація власних сил організму
  направлених на усунення порушень в системах самовідновлення.
 • Зцілення всього організму в цілому
  оскільки в ньому все взаємопов'язане. Болям у хребті та суглобах, як правило, сприяють розлади зі сторони внутрішніх органів. З точки зору прикладної кінезіології, лікування захворювань опорно-рухового апарату без корекції дисбалансів зі сторони внутрішніх органів – малоефективне.
 • Лікування відбувається вже в процесі діагностичного обстеження
  Під час першого візиту пацієнта кінезіолог гармонізує роботу м'язів, покращує кровозабезпечення в проблемних органах, запускаючи цими діями реакції відновлення організму.
 • Індивідуальний та дозований підхід до вибору методів лікування
  який базується на розумінні першопричини захворювання та індивідуальному підборі адекватних засобів лікування.
 • Лікування та відновлення організму максимально природними методами
  (трави, вітаміни, мінерали, амінокислоти, гомеопатичні препарати, голкорефлексотерапія, су-джок терапія, мануальна терапія, аромотерапія, методи психоемоційної корекції тощо).
 • Відсутні протипоказання та обмеження по віку пацієнта
  Технологія може бути застосована для дітей, вагітних жінок і людей похилого віку.
Відгуки