Українська

ЛІКАР-ВЕРТЕБРОЛОГ - ЯКИЙ ЦЕ СПЕЦІАЛІСТ?

Лікар-вертебролог - це професіонал високого рівня, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань хребта. Вертебролог зможе допомогти Вам при таких розповсюджених захворюваннях хребта як остеохондроз, проблеми міжхребцевих дисків, сколіотичні деформації, порушення постави, нестабільність певних сегментів та інших розладах функції хребта.

Якщо раніше проблемами хребта займалися неврологи, нейрохірурги, то зараз, все частіше, пацієнти звертаються з цими проблемами до ортопеда, а точніше, до вертебролога.

Особливим в роботі вертебролога є те, що він намагається знайти оптимальний варіант нехірургічного лікування вище вказаних захворювань. Як відомо, більшість захворювань спини досить успішно лікуються консервативними методами, і тільки при відповідних показах - оперативним шляхом. Тому від фахового рівня вертебролога залежить успішність проведеного консервативного лікування або ж визначення показів до операції.

Спеціальність вертебролога є досить складною, оскільки передбачає окрім базової лікарської освіти - глибокі знання з багатьох суміжних дисциплін (хірургії, неврології, ортопедії, мануальної медицини тощо). Вертебролог застосовує в своїй роботі сучасні традиційні та альтернативні методи діагностики та лікування. Саме тому, результати його роботи виявляються значно кращими, чим робота та старання кількох звичайних спеціалістів.
Cтатті для пацієнтів