Українська

МИ ТЕСТУЄМО ТАЛАНТИ !!!

Не упиваясь словесами,

Жизнь убеждает нас опять:

Талантам надо помогать,

Бездарности пробьются сами.

 

Л.Озеров

 

  На зорі цивілізації словом «талант» - називали міру ваги дорогоцінних металів. Зараз під цим терміном ми розуміємо інший вид капіталу – природну обдарованість до того чи іншого виду діяльності. Таланти - це основне багатство з яким ми приходимо в цей світ і головна опора, яка допомагає в ньому не просто вижити, а насолоджуватись життям. Наші таланти – це енергетичний потенціал, який потребує своєї реалізації в повному об’ємі та виступає одним із чинників внутрішнього конфлікту коли така реалізація відсутня.
  Таланти повинні «працювати» і бути задіяними в повній мірі. Коли це відбувається, то людина стає успішною, оскільки займається тим, що в неї найкраще виходить. Таланти не можна «закопувати в землю», про них треба знати, їх слід розвивати. Таланти - це Божий Дар, даний нам для щастя!
  Як дізнатись про свої таланти? Можна пробувати себе в різноманітних сферах, і вибрати таким чином «свій» вид діяльності (якщо поталанить). А можна звернутись до лікаря-кінезіолога та пройти тестування талантів.
  Методи прикладної кінезіології дають можливість визначити не тільки основні таланти, але й оцінити питому вагу (експресію) кожного з талантів у конкретної людини. Все це дає людині переваги у правильному виборі професії чи інших видах діяльності.
Cтатті для пацієнтів