Українська

ЩО ВИ МОЖЕТЕ ОЧІКУВАТИ ВІД ВІЗИТУ ДО ПРИКЛАДНОГО КІНЕЗІОЛОГА?

Слід зазначити, що до 80% всіх скарг пацієнтів припадає на долю функціональних розладів в організмі людини. Більшість з них не знаходять, або не мають клініко-морфологічного підтвердження. Тому численні лабораторні та інструментальні методи дослідження в таких пацієнтів є малоінформативними або ж такими, що «унеможливлюють» встановлення діагнозу. Оскільки немає діагнозу, то й лікувати немає кого й чого. В цьому й полягає проблема сучасної медицини. Діагнозу ще немає, але є симптом чи симптоми, які жодним чином не підтвержені додатковими методами дослідження. В таких випадках (99,9%) лікарі призначають симптоматичне лікування. Як правило, на перших порах симптоматичне лікування приносить полегшання, але, на жаль, не усуває причин виникнення симптомів. Тому, з часом, симптоматичні препарати «стають» все менш ефективними, а скарги пацієнтів все більш різноманітними, оскільки відбувається поглиблення та «хронізація» функціональних розладів. Виникає конфлікт інтересів: лікарі вже не знають, що б ще призначити, а пацієнти вже не хочуть такого лікування.

Хто із спеціалістів може допомогти в таких чи подібних ситуаціях?

Таким спеціалістом є прикладний кінезіолог.

Прикладний кінезіолог – це високофаховий та багатопрофільний спеціаліст з холістичним (цілісним) баченням тілесних, енергетичних, біохімічних, псіхо-емоційних, структурних проблем людини з позицій східної та західної медицин. Це універсальний спеціаліст, який володіє ефективними технологіями діагностики, лікування та профілактики функціональних розладів організму. В основі цих технологій лежить метод біологично-зворотнього зв’язку з організмом – метод мануального мязового тестування та його оцінки (тест вегетативної нервової системи).
Під час візиту до лікаря-кінезіолога Ви отримаєте інформацію про фукціональний стан Вашого організму.

Лікар кінезіолог може виявити:

· порушення роботи внутрішніх органів та встановити їх основні причини;
· дисбаланс енергій в канально-меридіанній системі та гармонізувати їх;
· порушення в роботі нейро-ендокринно-імунної системи та визначити шлях відновлення;
· розлади в опорно-руховому апараті та розробити программу корекції;
· порушення в чакральній системі та усунути їх;
· пріоритетний емоційний дисбаланс і запропонувати корегуючу терапію;
· фармацевтичні, харчові, побутові, промислові, хімічні та косметичні токсичні (алергічні) речовини для організму людини;
· причини втрати енергії в людини та запропонувати шляхи її відновлення.

Усунення функіональних розладів в роботі систем та органів – це перший крок відновлення на шляху до здоров'я та зцілення живого організму.

Будемо раді допомогти Вам!
Cтатті для пацієнтів