Українська

ГОЛКОРЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ

Голкорефлексотерапія - це метод лікування заснований на введенні спеціальних голок у певні ділянки шкіри (акупунктурні точки). Дія голкотерапії заснована на подразненні дуже маленької ділянки шкіри сталевими, срібними або золотими голками. Голка проникає глибоко в тканині, подразнюючи не тільки шкіру, але і чутливі рецептори, м'язи, оболонки нервів. Це рефлекторно впливає на центральну нервову систему і призводить до мобілізації власних ресурсів організму.
Методика голкорефлексотерапії має більш ніж п'ятитисячну історію і формувалася, як лікувальний метод, протягом багатьох сторіч. Перший, що дійшов до нас, письмовий документ присвячений голкотерапії був написаний у Китаї приблизно в 221році н.е. На сьогоднішній день голкорефлексотерапія - широко визнаний метод лікування. Голкотерапія, на відміну від медикаментозної терапії, що може викликати алергію, не має побічних реакцій. Це "екологічно чистий", практично безболісний метод, що активує захисні сили організму.
Голкорефлексотерапія лікує біль різного походження - від зубного до головного, бореться з порушеннями сну, ефективно діє проти різного виду алергій. Методи голкотерапії успішно коректують артеріальний тиск, знімають больовий синдром в області серця, нормалізують діяльність гормональної системи. Голкорефлексотерапія широко використовується для корекції зайвої ваги (вплив на особливі рефлекторні зони сприяє зниженню апетиту), допомагає позбутися тяги до табакопаління. Голкорефлексотерапія добре зарекомендувала себе в комплексі лікувальних заходів для пацієнтів із захворюваннями серця і судин. Метод використовується для лікування хронічного бронхіту і бронхіальної астми, захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки, холециститу і порушень функції кишковика. Захворювання сечового міхура і органів малого тазу чоловіків і жінок, дисфункції статевих органів також успішно лікуються задопомогою голкотерапії.
Як правило, сеанс триває від 15 хвилин до 1 години, а курс лікування становить від 1 до 20 сеансів. Голки використаються тільки одноразові.
Cтатті для пацієнтів